4 Beds
4,445 sqft
$999,494
12858 Woodtown Road Galena OH, 43021
Price per sqft
$224.86
Built in
2004
Property size
4,445 sqft
Property type
Residential
Garages
12
Courtesy of Michael Bradley Gibson - Real of Ohio
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
226016591
Interior features
Bedrooms
4
Total Bathrooms
4
Full Bathrooms
3
Exterior features
Lot Size
11.3 Acres
Other property details
Taxes
$9,685
Tax Frequency
Annually
Garage Spaces
12
Courtesy of Michael Bradley Gibson - Real of Ohio